pit2

Bez szans w Odrzykoniu

W czwartek podopieczni Sławomira Skwarcana udali się do Odrzykonia, gdzie w drugiej kolejce krośnieńskiej klasy okręgowej konfrontowali się z miejscowym Zamczyskiem.

Spotkanie od początku nie układało się po myśli naszych zawodników. Już w 17 minucie prawą stroną boiska urwał się Mateusz Urbanek i dośrodkował piłkę na wbiegającego w pole karne Tomasza Bardzika, a ten nie miał już problemu z umieszczeniem piłki w siatce. Kilka minut później boisko musiał opuścić Wacek, który doznał kontuzji i musiał udać się do szpitala.

Początek drugiej połowy to kolejny cios wyprowadzony przez gospodarzy i podwyższenie wyniku przez Sebastiana Frużyńskiego. Iskra starała się odwrócić losy spotkania, ale dobrze grający miejscowi nie pozwalali na zbyt wiele pod bramką Damiana Kozioła.

Zamczysko Odrzykoń – Iskra Przysietnica 2-0 (1-0)

1-0 Tomasz Bardzik (19), 2-0 Sebastian Frużyński (55)

Zamczysko: Damian Kozioł – Paweł Modliszewski, Piotr Bryś, Kamil Prach, Ryszard Zaremba – Bartosz Lenart, Patryk Orzechowski (62 Marcin Guzik), Sebastian Frużyński (76 Jakub Telesz), Mateusz Urbanek (84 Jan Kapała), Tomasz Bardzik (66 Dominik Nowak) – Jakub Dziadosz (87 Sebastian Nowak); trener Kamil Walaszczyk.

Iskra: Szymon Sieniawski – Mateusz Buczek, Dominik Rogula, Jakub Pietryka (62 Przemysław Pietryka), Krzysztof Wacek (25 Szymon Rzepka) – Dariusz Pietryka, Łukasz Kurzydło, Wojciech Bąk (46 Bartłomiej Banaś), Michał Boczar (75 Przemysław Gazdowicz) – Albert Szczepek, Bogusław Gładysz (75 Arkadiusz Ankowski); trener Sławomir Skwarcan.

Sędziowali: Łukasz Radożycki oraz Łukasz Matuszek i Dariusz Buczyński.

Żółte kartki: Sebastian Nowak – Mateusz Buczek, Łukasz Kurzydło.

Widzów około 250.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.