ezgif-3-11ca17baf5e5

Sponsoring

Ludowy Klub Sportowy
Iskra Przysietnica
36-200 Brzozów
tel. kontaktowy: 512 094 623
www.iskraprzysietnica.pl

PROŚBA O SPONSORING

Szanowni Państwo,

Pragniemy zwrócić się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie naszych działań w zakresie szkolenia i organizacji meczów w  klubie sportowym Iskra Przysietnica.

Obecnie klub zrzesza  ponad 70 zawodników, występujących w drużynie seniorów oraz dwóch drużynach młodzieżowych. Barwy klubu są świetnie rozpoznawalne, a rozgrywki naszych drużyn przyciągają zainteresowanie wielu kibiców. Priorytetem klubu jest utrzymanie drużyn młodzieżowych, które dają możliwości rozwijania sportowych pasji wśród najmłodszych i wychowywania młodzieży w sportowym duchu. Działalność szkoleniowa przeciwdziała również patologiom społecznym takim jak alkoholizm, narkomania.

Każda działalność sportowa wiąże się z potrzebami finansowymi, a dotacja z Gminy Brzozów nie wystarcza na pokrycie kosztów związanych z opłatami sędziowskimi, transportem, opłatami za licencje itp.

Dlatego w szczególności zwracamy się o pomoc w zakupie sprzętu sportowego tj. buty, stroje, dresy, sprzęt treningowy, a także każdy inny rodzaj wsparcia.

W zamian za sponsoring proponujemy Państwu ekspozycję loga Waszej firmy na stronie internetowej (ponad 783000 odwiedzin) i koszulkach Naszego klubu, udostępnienie infrastruktury stadionu do umieszczenia banerów reklamowych, informację spikera o sponsorach podczas meczów i imprez okolicznościowych (festyny, pikniki rodzinne, turnieje).

Uprzejmie prosimy o wnikliwe przeanalizowanie naszej prośby o sponsoring.

Jesteśmy również gotowi na rozmowę dotyczącą szczegółów naszej współpracy.

W  oczekiwaniu na odpowiedź przesyłamy wyrazy szacunku.

Ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd Iskry Przysietnica