pit2

1,5% podatku

Wspomóż LKS Iskra Przysietnica i przekaż 1,5% swojego podatku!
W tegorocznym okresie rozliczeniowym dzięki współpracy z Fundacją Studencką Młodzi Młodym, będziemy mogli przekazać 1,5% ze swoich oddawanych do Budżetu Państwa podatków na LKS Iskra Przysietnica! Kwota uzyskana w wyniku akcji pozwoli przede wszystkim na dofinansowanie zakupu sprzętu dla naszych drużyn, a także na pokrycie kosztów związanych z działalnością naszego klubu. W naszych drużynach występuje mnóstwo utalentowanych zawodników, którym pragniemy umożliwić jak najlepsze warunki do szlifowania umiejętności piłkarskich.
Pamiętajmy o swoim klubie i przekażmy 1,5% podatku! Zachęcajmy do podobnej inicjatywy naszych znajomych i przyczyńmy się do rozwoju najstarszego klubu w powiecie! PRZEKAŻ SWOJE 1,5% na Iskrę! – KAŻDY Z NAS MOŻE POMÓC!
• KTO MOŻE NAM POMÓC ?
– podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych;
– podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych tzw. ryczałtowcy;
– podatnicy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą i korzystający z liniowej, 19-procentowej stawki podatku.
• JAK NAM POMÓC ?
Wnioskiem podatnika jest odpowiednio wypełniony formularz PIT, w którym wpisany zostanie numer Organizacji Pożytku Publicznego w rejestrze KRS OPP oraz obliczona równowartość 1,5% z podatku należnego.
Każdy z nas co roku ma możliwość przy rozliczeniu PIT-u przekazać część swojego podatku na organizację pożytku publicznego. Nie bądź obojętny i wesprzyj w ten sposób swój klub! Wszystkim którzy zdecydują się na taki gest, serdecznie dziękujemy.
Ważne informacje:
Numer KRS: 0000270261
Cel szczegółowy: LKS ISKRA PRZYSIETNICA 18007
Udostępnij tą wiadomość i zachęć do przekazania 1,5% podatku swoich znajomych! ❤💙